Uluçlar Tur
Hakkımızda

Öğrenci ve personel taşımacılığının lider firması Sakarya Uluçlar Tur daha iyi hizmet için kendini sürekli yenileyen anlayışı ve eğitimli kadrosu ile hijyenik, konforlu, güvenli ve huzurlu öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerle daima güveni ve kaliteyi ön planda tutarak, taşımacılıkta çağdaş şirket anlayışı geliştirmeye çalışmıştır. Biz bu unsurların hepsini üstün kalitede firmamız için, öğrenci ve personel memnuniyetini ilke edinmemizin getirdiği bir çabayla yerine getirmekte olup, firmamızda geçirdiğimiz uzun yılların getirdiği hizmetlerimizden bunu kanıtlamaktayız. 

Verdiğimiz hizmetlerle taşımacılık sektörünün standartlarını yükseltiyor, siz Sakaryalı müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz...

Misyonumuz
Taşımacılıkta yüksek performans ile hizmetlerini sürdürmek nicelik olarak büyüyüp daha fazla kar yerine nitelik olarak kaliteyi artırarak sektörde öncü olmak.

Vizyonumuz
Toplam kalite yönetimi felsefesi ve Sakarya’da taşımacılık sektöründe öncü konumunu güçlendirerek her yıl bir önceki yılın iki katı performans ve kalitede hizmetler sunmak. 

Hedeflerimiz
* Öğrenci ve Müşteri Memnuniyeti
* Emniyetli Taşımacılık
* Kaliteli ve Güvenli Hizmet
 
 
 
Pro WEB