Uluçlar Tur
Öğrenci Servisi
Öğrenci Servisi

Öğrenci servis hizmetlerindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştırdıkları ilk andan itibaren annelerinin babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.

♦ Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınmakta, okul çıkışı mutlaka alındıkları yere bırakılmaktadır.
♦ Bu uygulama, A yolun kapanması, B kazı çalışmaları, C girilemeyen ve çıkışı olmayan sokak, yolun park alanı olarak kullanılması, E olağan üstü haller dışında geçerlidir.
♦ Servis verilen saatten önce gelmiş ise saatin dolmasını beklemekte, saati dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda rehberimiz alınış noktasına kadar giderek öğrencinin gelip gelmediğini kontrol etmektedir.
♦ Öğrenci 2 dakika beklendikten sonra araç hareket etmektedir.
♦ Öğrenciler velisi veya bakıcısı tarafında, servise bindirilecek en uygun yerden rehbere teslim edilir. Dönüşte ise öğrencimiz muhakkak velisi veya bakıcısı tarafından teslim alınır.
♦ Servis aracına öğrenci ve öğretmenden başka kimse alınmamaktadır.
♦ Servis sürücüsü ve rehber personel veliye telefon açarak, klakson çalarak veya evinin zilini çalarak aracın geldiğini haber vermektedir. Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır hale getirmek velinin sorumluluğundadır.
♦ Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacaksa servis sürücüsüne bilgi verilir.
♦ Herhangi bir arıza durumunda yedek aracımız devreye girer. Öğrencinin alınmaması gibi bir sorun söz konusu olamaz.
♦ Öğrenci farklı bir adrese bırakılacak ise ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı bilgi verilir.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Personel Servisi
- Özel Gezi Turları
 
 
Pro WEB