Uluçlar Tur
ARAÇLARIMIZ
Çocuklarınızın güvenliği en büyük sorumluluğumuzdur. Bu sorumluluğu en iyi şekilde taşımamızı sağlayan ise sürücülerimizin kalitesi ve ileri teknik donanımlara sahip araçlarımızdır.

  • Araç filomuz piyasada kabul görmüş marka araçlardan oluşmakta ve bünyemizde Sakarya İli içerisinde 90 araç bulunmaktadır.
  • Güvenlik donanımları eksiksiz şekilde hazırlanan araçlarımızda, kış ayları için zincir, takoz ve çekme halatı mevcuttur.
  • ABS, ADL ve ASR güvenlik donanımına sahip araçlarımızın ışıklandırma ve aydınlatma sistemleri, standartlara uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Araçlarımız her gün temizlenir.
  • Tüm koltuklarımızda bulunan emniyet kemerleri ve öğrencilerimizin açamayacağı şekilde çalışan otomatik kapılarımız güvenlik sistemimizin temel unsurlarıdır.  
  • Araçlarımızda bulunan, GSM telefonlar ve araç kitleri gerekli olduğu takdirde velilerimizin sürücülerimizle irtibat kurmasını kolaylaştırır.
  • Araçlarımızın verdiği hizmetin kalitesini gizlice denetleyen kontrolörler, bilgilerini rapor halinde yönetime sunmaktadır.

FİLO
Ulaşımda güvenlik ve huzur en büyük sorumluluğumuzdur. Bu sorumluluğu en iyi şekilde taşımamızı sağlayan unsurlardan biri de ileri teknik donanımlara sahip araçlardan oluşan Sakarya  içinde toplam 90 adetlik araç filomuzdur.
Filomuzda 16+1, 17+1, 18+1 27+1 29+1 kişilik olmak üzere üç çeşit araç kategorisi yer almaktadır.
Filomuzda yer alan araçlarımızın güvenlik materyalleri eksiksiz şekilde hazırlanmış olup, her bir aracımız ABS, ADL ve ASR güvenlik donanımlarına da sahiptir.
Tüm koltuklarımızda bulunan emniyet kemerleri ve öğrencilerimizin açamayacağı şekilde çalışan otomatik kapı sistemimiz güvenlik sistemimizin temel unsurlarıdır.  
Filomuzda bulunan GSM telefonlar ve araç kitleri, araçlar arasında ve merkezle irtibatlarında iletişimi sağlamaktadır.
 

 
 
Pro WEB